Co o Firefoxu říkají média?

20. září 2008 v 10:44 | ASC |  Mozilla Firefox

Co o Firefoxu říkají média?

Mnoho recenzentů a komentátorů přechází z Internet Exploreru na Firefox. Někteří vyzkoušeli Firefox, aby poskytli vyvážené zpravodajství, a při té příležitosti si prostě Firefox oblíbili. Ikonka Internet Exploreru se časem ocitla na okraji jejich pracovní plochy nebo rovnou v koši. Ostatní recenzenti Firefox používají často, ale přejít zatím nechtějí. A někteří prostě o Firefoxu píší pěkné věci, i když používají Internet Explorer. Vážíme si všech příznivých recenzí, ale nejvíce těch, které doporučují používat Firefox.

Výběr z recenzí

Žádné zbytečnosti navíc

Živě
Firefox už dávno vyrostl z dětských kalhotek a naplnil své cíle. Je rychlý, bezpečný, podporuje standardy a je příjemný pro uživatele. Svou filozofií zaručuje, že každý uživatel od něj dostane přesně to, co žádá - žádné zbytečnosti navíc. Kdo jej vyzkouší, pravděpodobně již nebude mít důvod ho opustit. (Čtěte dále...)
Anna Bernáthová, Živě.cz

Rychlejší, pohodlnější a přehlednější

ČTK
Uživatelům však (Firefox) poskytuje různé výhody, které MSIE nemá - například brouzdání po internetu pomocí záložek. Nové stránky se totiž mohou otevírat v jednom "okně" seřazené do záložek elektronického pořadače. To je pro mnohé rychlejší, pohodlnější a přehlednější než přístup MSIE, který stránky otevírá buď přes sebe nebo do zvláštních oken.
Jiří Majstr, ČTK / České Noviny

Světelné roky napřed

Mad Penguin
Firefox je ve srovnání s prohlížečem Internet Explorer světelné roky napřed. Microsoft bude muset tvrdě máknout, aby dohonil použitelnost a funkčnost tohoto prohlížeče. (Čtěte dále...)
Adam Doxtater, Mad Penguin.org

Správna voľba

Inet.sk
V jednoduchosti je krása a Firefox je nádherne jednoduchý a príjemne ovládateľný. Ak hľadáte nový prehliadač za ten Váš starý, tak Firefox je určite správna voľba. V prospech Firefoxu hovorí aj jeho cena, ktorá sa rovná nule a veľké množstvo zaujímavých rozšírení. (Čtěte dále...)
Michal Slančík, Inet.sk

Závan čerstvého vzduchu

Forbes
Používáme Firebird současně na Windows XP a na Mac OS X od Apple již několik týdnů. Čím více jej používáme, tím více se nám líbí a tím méně máme potřebu spustit Explorer.
Firebird je při porovnání s Explorerem závanem čerstvého vzduchu. Díky prohlížení v panelech, blokování vyskakovacích oken a zabudované liště vyhledávání budete považovat Internet Explorer za zastaralý. (Čtěte dále...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Len!k Len!k | Web | 20. září 2008 v 10:50 | Reagovat

SOND - přihlášky...tak se pls přihlaš...

2 lenuuuus ><><>< ♥ lenuuuus ><><>< ♥ | E-mail | Web | 20. září 2008 v 10:54 | Reagovat

Firefox je nej...sem s nim strašně spokojená!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama