Jak přejít?

20. září 2008 v 10:45 | ASC |  Mozilla Firefox

Jak přejít?

Vyměnit Internet Explorer za Firefox je jednoduché. Stačí stáhnout a nainstalovat Firefox. Pak už jen zbývá přenést vaše oblíbené položky z Internet Exploreru. Následujte našeho jednoduchého průvodce.

Import Oblíbených položek z Internet Exploreru

Importování oblíbených položek do Firefoxu je velmi snadné. Při prvním spuštění se Firefox zeptá, odkud chcete importovat data. Vyberte "Microsoft Internet Explorer". A je to! Všechny oblíbené položky jsou v záložkách Firefoxu. Můžete je spravovat pomocí Správce záložek, který najdete v hlavní nabídce Záložky.
Všechna nastavení ukládá Firefox na váš disk do adresáře s profilem.
Na Windows XP/2000 je adresář obvykle umístěn v cestě %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\[Náhodné znaky].default\. Stačí si prohlédnout C:\Documents and Settings\[Uživatelské jméno]\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\ a zbytek by měl být jasný.
Na Windows 95/98/ME je adresář obvykle umístěn v C:\WINDOWS\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\[Náhodné znaky].default.
Nemáte své oblíbené položky? Báječné, tím bude přechod ještě jednodušší! Jen nainstalujte a máte hotovo.

Vychutnejte si znovu prohlížení Internetu

A je to! Vidíte? Nebylo to těžké. Ve skutečnosti Firefox udělá většinu věcí za vás. Tak si užívejte nepřekonatelnou rychlost a spolehlivost, aniž byste se vzdali své bezpečnosti. Vraťte se zpátky na web s Mozilla Firefoxem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama